Katalogs

 • Spuldzes

  Dažāda veida spuldzes jebkurai gaumei un vajadzībām: halogēnās, gāzizlādes un pat tradicionālās kvēlspuldzes. Pie mums ir pieejami vispopulārākie pasaules zīmoli - pārliecinieties par to paši!

 • Komponentes

  Šajā nodaļā sameklējamas dažāda tipa lampām līdzi nākošās preces: starteri, kondensatori, transformatori, balasti, turētāji, patronas un daudzas citas lietas. Ja Jums ir nepieciešama prece, kura nav attēlota katalogā, vienkārši piezvaniet mums!

 • Gaismekļi

  Tiek piedāvāti viskvalitatīvākie gaismekļi, paredzēti tam, lai tiktu nodrošināts ielu apgaismojums, gaismas diožu gaismekļi (LED), spilgti apgaismotas atmosfēras radīšanai dzīvokļos un birojos, kā arī citi mūsdienīgi gaismekļi.

 • LED izstrādājumi

  Spilgtas, ilgi kalpojošas un ekonomiskas gaismas diožu lampas (LED) Jūs bez grūtībām sameklēsiet mūsu katalogā. LED gaismas diodes sniegs gaismu un mājīgumu Jūsu mājās, kā arī ieekonomēs ievērojamu daudzumu finanšu.

 • Apgaismojuma vadības sistēmas LiCS un Lixos

  Ja vēlaties ietaupīt elektroenerģiju līdz pat 80%, pievērsiet uzmanību LiCS un Lixos sistēmām. Tajās ir iemiesotas mūsdienīgas enerģijas taupīšanas tehnoloģijas. Elektroenerģijas taupīšana, pateicoties LiCS un Lixos, palīdzēs ievērojami samazināt izdevumus.

 • Kustības un klātbūtnes sensori
 • Taimeri
 • KNX
 • Rozetes un slēdži

Izstrādājot dizaina projektu personīgā mājā, īpaša uzmanība Jums jāvērš apgaismojuma izvēlei. Agrāk šādam mērķim tika izmantotas vienīgi telpas centrā izvietotas lustras. Pašlaik saistībā ar apgaismojuma noformējumu telpā viss ir kardināli mainījies.

Apgaismojums mājās – pareizas izvēles kritēriji

Izstrādājot dizaina projektu personīgā mājā, īpaša uzmanība Jums jāvērš apgaismojuma izvēlei. Agrāk šādam mērķim tika izmantotas vienīgi telpas centrā izvietotas lustras. Pašlaik saistībā ar apgaismojuma noformējumu telpā viss ir kardināli mainījies.

Telpas apgaismojumam piemīt ne tikai funkcionāla nozīme. Ar tā palīdzību iespējams pilnībā un kardināli pārveidot visu interjeru. Kompānija „Spectrum” ir gatava Jums piedāvāt dažāda veida apgaismes iekārtas, tādas, kā led gaismekļi vai ksenona lampas. Daudzu interjeru dizaineri sadarbojas ar šo augstas kvalitatīvās produkcijas piegādātāju.

Mājas apgaismojuma veidi

Apgaismojumam ikvienā mājoklī piemīt svarīga funkcija. Tumšas un nomācošas telpas nekad nespēs radīt mājīgumu un patīkamu noskaņu. Taču atliek Jums vienīgi iegādāties pāris gaismekļus, novietot izsmalcinātu stāvlampu, un tūlīt viss kardinālā veidā mainās.

Jūs varat izvēlēties šādus mākslīgā apgaismojuma veidus:

 • Apgaismojums ar kvēlspuldžu palīdzību;,
 • Enerģiju taupošās halogēna spuldzes;
 • Kvalitatīvas ksenona lampas;
 • Dažādi led gaismekļu veidi.

Protams, ar to vēl viss produkcijas piedāvājumu klāsts nav beidzies. Vēršoties pie pieredzējušiem kompānijas speciālistiem, Jūs kopumā varat rēķināties ar to, ka šeit Jums palīdzēs izvēlēties visoptimālākos apgaismojuma veidošanas variantus, kuru cenas arī būs adekvātas. Jums ir noteikti jāvērš sava uzmanība tam, ka gadījumā, ja Jums nepieciešamās preces konkrētajā brīdī kādu zināmu iemeslu dēļ nav pieejamas, Jums no šī pirkuma nav tūlīt jāatsakās.

Kompānijas „Spectrum” darbinieki darīs visu iespējamo, lai no produktu kataloga pasūtītu Jums vajadzīgās pozīcijas. Pie kam piegādes laiki Jums būs paši minimālākie. Tādā veidā Jūs varēsiet plānot savu telpu iekārtojumu, neraizējoties par to, ka vēl nav sagādāti visi interjera elementi.

Visa šeit piedāvātā produkcija ir sertificēta un droša. Tas ir sevišķi aktuāli mūsdienu apstākļos, kad norit dzīvas diskusijas par enerģiju taupošo spuldžu apgaismojuma ietekmi uz cilvēka veselību. Vēršoties pie kvalificētiem uzņēmuma darbiniekiem, Jūs sapratīsiet, ka visas bažas ir izrādījušās veltīgas, jo šeit Jums piedāvās vienīgi augstas kvalitātes preces, kurām ražotājs izsniedz pilnvērtīgu un ilgstošu garantiju.