Katalogs

 • Spuldzes

  Dažāda veida spuldzes jebkurai gaumei un vajadzībām: halogēnās, gāzizlādes un pat tradicionālās kvēlspuldzes. Pie mums ir pieejami vispopulārākie pasaules zīmoli - pārliecinieties par to paši!

 • Komponentes

  Šajā nodaļā sameklējamas dažāda tipa lampām līdzi nākošās preces: starteri, kondensatori, transformatori, balasti, turētāji, patronas un daudzas citas lietas. Ja Jums ir nepieciešama prece, kura nav attēlota katalogā, vienkārši piezvaniet mums!

 • Gaismekļi

  Tiek piedāvāti viskvalitatīvākie gaismekļi, paredzēti tam, lai tiktu nodrošināts ielu apgaismojums, gaismas diožu gaismekļi (LED), spilgti apgaismotas atmosfēras radīšanai dzīvokļos un birojos, kā arī citi mūsdienīgi gaismekļi.

 • LED izstrādājumi

  Spilgtas, ilgi kalpojošas un ekonomiskas gaismas diožu lampas (LED) Jūs bez grūtībām sameklēsiet mūsu katalogā. LED gaismas diodes sniegs gaismu un mājīgumu Jūsu mājās, kā arī ieekonomēs ievērojamu daudzumu finanšu.

 • Apgaismojuma vadības sistēmas LiCS un Lixos

  Ja vēlaties ietaupīt elektroenerģiju līdz pat 80%, pievērsiet uzmanību LiCS un Lixos sistēmām. Tajās ir iemiesotas mūsdienīgas enerģijas taupīšanas tehnoloģijas. Elektroenerģijas taupīšana, pateicoties LiCS un Lixos, palīdzēs ievērojami samazināt izdevumus.

 • Kustības un klātbūtnes sensori
 • Taimeri
 • KNX
 • Rozetes un slēdži

No tā, cik pareizi ir projektēts Jūsu dzīvokļa apgaismojums, atkarīgs Jūsu atrašanās komfortablums tajā, noguruma nerašanās, Jūsu redzes saudzēšana, enerģijas taupība, ugunsdrošība un elektriskā drošība.

Dzīvokļa apgaismojums

No tā, cik pareizi ir projektēts Jūsu dzīvokļa apgaismojums, atkarīgs Jūsu atrašanās komfortablums tajā, noguruma nerašanās, Jūsu redzes saudzēšana, enerģijas taupība, ugunsdrošība un elektriskā drošība.

Kvēlspuldzes izmantojamas vienīgi telpās, kuras apdzīvo vecākās paaudzes iemītnieki, kuri pieraduši pie šādas gaismas un kuriem tas šķiet komfortabls. Savukārt jaunajai paaudzei šāds apgaismojums šķiet tieši otrādi – spilgts un kaitinošs. Ja Jūs esat izlēmuši šādas spuldzes izmantot, tad izvēlieties tādus gaismekļus vai gaismas diožu LED gaismekļus, kuri neapkusīs un neaizdegsies pie to sasilšanas. Ja lampām izmantotas halogēnspuldzes, tad šāda prasība attiecas ne tikai uz gaismekļiem, bet arī uz to tuvumā esošajiem priekšmetiem.

Izvēlieties abažūrus, kuri ļauj iegūt maigu gaismu bez krasiem un spilgtiem kontrastiem. Rakstāmgaldi, skrūvgaldi, virtuves plītis ir apgaismojamas ar lampām vai gaismekļiem, novietotiem virs tiem, virs dīvāniem un aiz televizoriem visieteicamāk izvietot ekonomisko lampu elektroenerģijas taupības nolūkos.

Dažiem patīk tāda tipa luminiscējošās spuldzes, kuras dod zilganu gaismu. Taču ja Jūsu mājinieki protestē pret šādas nokrāsas gaismas spuldzēm, nekonfliktējiet ar viņiem.

Visiem gaismekļiem jābūt stingri nostiprinātiem, bet to energoapgādei jābūt nodrošinātai ar drošiem un tikpat stingri nostiprinātiem kabeļiem. Nekad nevajag gaismeklī ievietot spuldzi, kuras jauda pārsniedz tam paredzēto.