Katalogs

 • Spuldzes

  Dažāda veida spuldzes jebkurai gaumei un vajadzībām: halogēnās, gāzizlādes un pat tradicionālās kvēlspuldzes. Pie mums ir pieejami vispopulārākie pasaules zīmoli - pārliecinieties par to paši!

 • Komponentes

  Šajā nodaļā sameklējamas dažāda tipa lampām līdzi nākošās preces: starteri, kondensatori, transformatori, balasti, turētāji, patronas un daudzas citas lietas. Ja Jums ir nepieciešama prece, kura nav attēlota katalogā, vienkārši piezvaniet mums!

 • Gaismekļi

  Tiek piedāvāti viskvalitatīvākie gaismekļi, paredzēti tam, lai tiktu nodrošināts ielu apgaismojums, gaismas diožu gaismekļi (LED), spilgti apgaismotas atmosfēras radīšanai dzīvokļos un birojos, kā arī citi mūsdienīgi gaismekļi.

 • LED izstrādājumi

  Spilgtas, ilgi kalpojošas un ekonomiskas gaismas diožu lampas (LED) Jūs bez grūtībām sameklēsiet mūsu katalogā. LED gaismas diodes sniegs gaismu un mājīgumu Jūsu mājās, kā arī ieekonomēs ievērojamu daudzumu finanšu.

 • Apgaismojuma vadības sistēmas LiCS un Lixos

  Ja vēlaties ietaupīt elektroenerģiju līdz pat 80%, pievērsiet uzmanību LiCS un Lixos sistēmām. Tajās ir iemiesotas mūsdienīgas enerģijas taupīšanas tehnoloģijas. Elektroenerģijas taupīšana, pateicoties LiCS un Lixos, palīdzēs ievērojami samazināt izdevumus.

 • Kustības un klātbūtnes sensori
 • Taimeri
 • KNX
 • Rozetes un slēdži

Ir jāpiebilst, ka efektīvas enerģijas ekonomijas problēma ir pastāvējusi vienmēr, taču pēdējā laikā tā ir vēl vairāk saasinājusies.

Efektīvas enerģijas ekonomijas problēma

Ir jāpiebilst, ka efektīvas enerģijas ekonomijas problēma ir pastāvējusi vienmēr, taču pēdējā laikā tā ir vēl vairāk saasinājusies. Vēl kādu laiku atpakaļ nevienam no mums nebija iespējas ieviest enerģijas ekonomijas ideju dzīvē. Mēs neaizdomājāmies par to, cik daudz gaismas patērējam dienas laikā un vai pastāv kādi veidi, lai šo daudzumu samazinātu. Pašlaik enerģijas ekonomija kļuvusi par atsevišķu novirzienu, kas tiek izdalīts būvniecības sfērā un ražošanas jomā. Tāpēc iet ar līkumu šai interesantajai, svarīgajai un vajadzīgajai tēmai – enerģijas un siltuma ekonomijas tēmai – vairs nav jēgas.

Pie tam jebkurš uzņēmuma “Spectrum” elektriķis vai speciālists spēs apgalvot, ka enerģijas ekonomija – tas ir vienkārši. Pateicoties ekonomisko attiecību izmaiņām, ikvienam no mums pašlaik ir radusies iespēja pašiem tieši ietekmēt savu sadzīvisko vidi. Mūsdienu cilvēks ir kļuvis ievērojami prasīgāks pret sevi un savu apdzīvoto vietu: mēs vairs nevēlamies maksāt par kaut kādiem mistiskiem rādītājiem – mums ir ērtāk norēķināties tikai par to, kas mums patiešām ir vajadzīgs. Un tieši šo problēmu pašlaik veiksmīgi risina enerģijas ekonomija.

Enerģijas ekonomija – tas ir izdevīgi!

Kādā veidā mums piedāvā samazināt gaismas patēriņu un paaugstināt enerģijas patēriņu savos mājokļos? Pastāv visdažādākie veidi, un ikviens no tiem, starp citu, ļauj ne tikai pazemināt elektroenerģijas patēriņu sadzīviskajām vajadzībām, bet arī minimizēt pašu patērētāju tēriņus. Mūsdienu cilvēka iespējas ir būtiski paplašinājušās, ja nav pat kļuvušas neierobežotas. Galvenie enerģijas ekonomijas veidi – tā ir izmaksu samazināšana apkurei un elektrības padevei. Lampas, ekonomiskās spuldzes, speciāli materiāli tiek radīti ar mērķi, lai risinātu šāda veida uzdevumus. Pie tam speciālisti rūpējas par to, lai enerģijas ekonomija būtu optimizēta, netiktu īstenota uz komforta vai sadzīvisko ērtību mazināšanās rēķina.

Ja Jūs nodarbojaties ar savas mājas būvēšanu, tad Jums jau ēkas projektā ir vērts paredzēt iespējamos elektroenerģijas un siltuma ekonomijas variantus. Un ja šāda iespēja nepastāv – paredzēt enerģijas ekonomiju mājas projektā – ir jāsazinās ar kompānijas “Spectrum” profesionāļiem, kuri Jums sniegs vērtīgus un noderīgus padomus. Pie mums Jūs varēsiet iegādāties lampas un citu produkciju, kas Jums palīdzēs samazināt enerģijas patēriņu savā mājoklī.