Katalogs

 • Spuldzes

  Dažāda veida spuldzes jebkurai gaumei un vajadzībām: halogēnās, gāzizlādes un pat tradicionālās kvēlspuldzes. Pie mums ir pieejami vispopulārākie pasaules zīmoli - pārliecinieties par to paši!

 • Komponentes

  Šajā nodaļā sameklējamas dažāda tipa lampām līdzi nākošās preces: starteri, kondensatori, transformatori, balasti, turētāji, patronas un daudzas citas lietas. Ja Jums ir nepieciešama prece, kura nav attēlota katalogā, vienkārši piezvaniet mums!

 • Gaismekļi

  Tiek piedāvāti viskvalitatīvākie gaismekļi, paredzēti tam, lai tiktu nodrošināts ielu apgaismojums, gaismas diožu gaismekļi (LED), spilgti apgaismotas atmosfēras radīšanai dzīvokļos un birojos, kā arī citi mūsdienīgi gaismekļi.

 • LED izstrādājumi

  Spilgtas, ilgi kalpojošas un ekonomiskas gaismas diožu lampas (LED) Jūs bez grūtībām sameklēsiet mūsu katalogā. LED gaismas diodes sniegs gaismu un mājīgumu Jūsu mājās, kā arī ieekonomēs ievērojamu daudzumu finanšu.

 • Apgaismojuma vadības sistēmas LiCS un Lixos

  Ja vēlaties ietaupīt elektroenerģiju līdz pat 80%, pievērsiet uzmanību LiCS un Lixos sistēmām. Tajās ir iemiesotas mūsdienīgas enerģijas taupīšanas tehnoloģijas. Elektroenerģijas taupīšana, pateicoties LiCS un Lixos, palīdzēs ievērojami samazināt izdevumus.

 • Kustības un klātbūtnes sensori
 • Taimeri
 • KNX
 • Rozetes un slēdži

EK sadarbībā ar Eiropas Savienības dalībvalstīm turpina darbu pie šo ražojumu energoefektivitātes uzlabošanas, lai mazinātu enerģiju patērējošu ražojumu negatīvo ietekmi uz vidi un panāktu lielākus energoietaupījumus to ekspluatācijas laikā.

EK ievieš energoefektivitātes prasības gaismas diožu spuldzēm

EK sadarbībā ar Eiropas Savienības dalībvalstīm turpina darbu pie šo ražojumu energoefektivitātes uzlabošanas, lai mazinātu enerģiju patērējošu ražojumu negatīvo ietekmi uz vidi un panāktu lielākus energoietaupījumus to ekspluatācijas laikā.

Ekodizaina prasību ietvardirektīva ievieš nosacījumus un kritērijus, kā noteikt prasības vidi ietekmējošo ražojumu raksturīpašībām, piemēram, enerģijas patēriņam, kā arī sniedz nosacījumus šo prasību ātrai un efektīvai īstenošanai.

Šajā direktīvā ir uzskaitīti ražojumi, ko Eiropas Padome un Eiropas Parlaments ir identificējuši kā prioritārus EK, izstrādājot ekodizaina regulējumus. Kā prioritāte minēta arī apgaismojums mājsaimniecībās un pakalpojumu nozarē. Virzienvērstās gaismas spuldzes, gaismas diožu spuldzes, gaismekļi un citi saistītie piederumi ir svarīgi elementi šajā kategorijā.

Latvija kopumā pozitīvi vērtē EK mērķi un atbalstīja direktīvas apstiprināšanu.

Virzienvērsto spuldžu, gaismas diožu spuldžu un to saistīto iekārtu maksimālais energoefektivitātes indekss tiks ieviests un paaugstināts pakāpeniski, katrā posmā paredzot ieviest noteiktas prasības spuldžu efektivitātei, funkcionalitātei, produkta informācijas prasībām un citiem kritērijiem.

Kopumā prasības plānots ieviest trīs posmos - pirmais 2013.gada 1.septembrī, otrais 2014.gada 1.septembrī, bet trešais - 2016.gada 1.septembrī.

Saskaņā ar Ekodizaina prasību ietvardirektīvu noteiktas regulas par ekodizaina prasībām plānots izstrādāt arī apkures un ūdens sildīšanas iekārtām, sistēmām ar elektromotoriem, mājsaimniecības ierīcēm, biroja iekārtām mājsaimniecībās un pakalpojumu nozarē, sadzīves elektroiekārtām u.tml.

No financenet.tvnet.lv materiāliem