Katalogs

 • Spuldzes

  Dažāda veida spuldzes jebkurai gaumei un vajadzībām: halogēnās, gāzizlādes un pat tradicionālās kvēlspuldzes. Pie mums ir pieejami vispopulārākie pasaules zīmoli - pārliecinieties par to paši!

 • Komponentes

  Šajā nodaļā sameklējamas dažāda tipa lampām līdzi nākošās preces: starteri, kondensatori, transformatori, balasti, turētāji, patronas un daudzas citas lietas. Ja Jums ir nepieciešama prece, kura nav attēlota katalogā, vienkārši piezvaniet mums!

 • Gaismekļi

  Tiek piedāvāti viskvalitatīvākie gaismekļi, paredzēti tam, lai tiktu nodrošināts ielu apgaismojums, gaismas diožu gaismekļi (LED), spilgti apgaismotas atmosfēras radīšanai dzīvokļos un birojos, kā arī citi mūsdienīgi gaismekļi.

 • LED izstrādājumi

  Spilgtas, ilgi kalpojošas un ekonomiskas gaismas diožu lampas (LED) Jūs bez grūtībām sameklēsiet mūsu katalogā. LED gaismas diodes sniegs gaismu un mājīgumu Jūsu mājās, kā arī ieekonomēs ievērojamu daudzumu finanšu.

 • Apgaismojuma vadības sistēmas LiCS un Lixos

  Ja vēlaties ietaupīt elektroenerģiju līdz pat 80%, pievērsiet uzmanību LiCS un Lixos sistēmām. Tajās ir iemiesotas mūsdienīgas enerģijas taupīšanas tehnoloģijas. Elektroenerģijas taupīšana, pateicoties LiCS un Lixos, palīdzēs ievērojami samazināt izdevumus.

 • Kustības un klātbūtnes sensori
 • Taimeri
 • KNX
 • Rozetes un slēdži

Speciālisti nešaubās - LED gaismekļi ir nākamais attīstības solis. LED - no angļu valodas - Light Emiting Diode - gaismu izstarojoša diode, sarunvalodā - gaismas diode.

Gaismas diodes - LED un to gaismekļi nostiprinās tirgū

Speciālisti nešaubās - LED gaismekļi ir nākamais attīstības solis. LED - no angļu valodas - Light Emiting Diode - gaismu izstarojoša diode, sarunvalodā - gaismas diode.

Vēl gluži nesen, par galveno apgaismojuma attīstības virzienu speciālisti uzskatīja dienasgaismas spuldzes. Tehnoloģijām augot, klasiskās cauruļveida fluorescences dienasgaismas spuldzes - T12 tipa (diametrs 38 mm) spuldzes nomainīja T8 ( diam. 26 mm), protams, nezaudējot energoefektivitāti, tām sekoja patiesi lieliskās T5 spuldzes (diam. 16 mm), kuras kopā ar jaunajiem elektroniskajiem palaidējiem uzrādīja teicamus raksturojumus - pieauga spuldžu darbmūžs, gaismas atdeve un samazinājās to izmēri. Vienlaikus ražotāji nopietni pievērsās arī kompakto dienasgaismas ekonomisko spuldžu tirgum. Šķita, ka galvenais attīstības virziens ir skaidrs.

Taču šodien tirgū parādījies jauns līderis - LED gaismas avoti un gaismekļi. Tie apsteidz prognozes par to attīstību apgaismes tehnikā. Šo gaismas avotu attīstība un ieviešanas ātrums liek domāt, ka nav tālu laiks, kad „parastās" dienasgaismas spuldzes nomainīs LED. Inženieri turpina strādāt pie LED galveno trūkumu novēršanas, savukārt apgaismojuma praktiķi pierāda - LED lietošanas īpašības pārspēj citus gaismas avotus. Tāpēc daudzviet pasaulē LED gaismekļi arī pilsētas vidē vairs nav retums. Arī Rīga var lepoties - tās dzelzceļa tilta spoži zilo izgaismojumu nodrošina tieši LED gaismekļi.

Interesants fakts - pasaulē pirmās gaismas diodes izgudrotājs bija talantīgais radio tehniķis - Oļegs Losevs, jau tālajā 1920. gadā, tolaik padomju Krievijā.