Katalogs

 • Spuldzes

  Dažāda veida spuldzes jebkurai gaumei un vajadzībām: halogēnās, gāzizlādes un pat tradicionālās kvēlspuldzes. Pie mums ir pieejami vispopulārākie pasaules zīmoli - pārliecinieties par to paši!

 • Komponentes

  Šajā nodaļā sameklējamas dažāda tipa lampām līdzi nākošās preces: starteri, kondensatori, transformatori, balasti, turētāji, patronas un daudzas citas lietas. Ja Jums ir nepieciešama prece, kura nav attēlota katalogā, vienkārši piezvaniet mums!

 • Gaismekļi

  Tiek piedāvāti viskvalitatīvākie gaismekļi, paredzēti tam, lai tiktu nodrošināts ielu apgaismojums, gaismas diožu gaismekļi (LED), spilgti apgaismotas atmosfēras radīšanai dzīvokļos un birojos, kā arī citi mūsdienīgi gaismekļi.

 • LED izstrādājumi

  Spilgtas, ilgi kalpojošas un ekonomiskas gaismas diožu lampas (LED) Jūs bez grūtībām sameklēsiet mūsu katalogā. LED gaismas diodes sniegs gaismu un mājīgumu Jūsu mājās, kā arī ieekonomēs ievērojamu daudzumu finanšu.

 • Apgaismojuma vadības sistēmas LiCS un Lixos

  Ja vēlaties ietaupīt elektroenerģiju līdz pat 80%, pievērsiet uzmanību LiCS un Lixos sistēmām. Tajās ir iemiesotas mūsdienīgas enerģijas taupīšanas tehnoloģijas. Elektroenerģijas taupīšana, pateicoties LiCS un Lixos, palīdzēs ievērojami samazināt izdevumus.

 • Kustības un klātbūtnes sensori
 • Taimeri
 • KNX
 • Rozetes un slēdži

Viena no lielākajām automobiļu lukturu ražotājām ir firma Hella. Lai vadītājiem nodrošinātu ideālu un pirmklasīgu apgaismojumu jebkurā vietā un laikā, firma ir izgatavojusi lukturus Hella.

Kvalitatīvas elektroierīces no kompānijas Hella

Viena no lielākajām automobiļu lukturu ražotājām ir firma Hella. Lai vadītājiem nodrošinātu ideālu un pirmklasīgu apgaismojumu jebkurā vietā un laikā, firma ir izgatavojusi lukturus Hella.

Ksenona komplekti Hella, kā arī citas šīs firmas ražotās elektroierīces izmanto lielākās automobiļu ražošanas kompānijas. Visas tehnoloģijas, kuras tiek izmantotas šīs firmas optikas ražošanā, tiek papildus arī pielietotas lukturu izgatavošanā. Hella lampas tiek izlaistas vienīgi Rietumvācijas rūpnīcās un to kvalitāte tiek rūpīgi pārbaudīta. Bez tam Hella lampas tiek speciāli testētas, ko nosaka ES normas specificētajiem auto mezgliem, un tās pilnībā atbilst likumā noteiktajām normām un rādītājiem.

Kādi Hella elektroierīču rādītāji tiek pastāvīgi pārbaudīti?

Visi kompānijas Hella lukturi, lampas tiek pastāvīgi pārbaudīti attiecībā uz:

 • Temperatūras maiņu izturību – Hella optika iztur temperatūru svārstības no –5- līdz +80 grādiem.
 • Vibrāciju izturību – šīs kompānijas ražotā optika spēj izturēt pat ļoti spēcīgu vibrāciju līdz 1000 svārstībām minūtē, kas līdzinās braukšanai pa sliktu ceļu.
 • Hermētiskumu – Hella elektroierīces spēj izturēt spiedienu līdz 5 atmosfērām, bet tas pilnībā atbilst braukšanai lietū ar ātrumu 150 km/h. Bez tam Hella lukturu atstarotāji ir speciālā veidā galvanizēti un pārklāti ar īpašu lakas kārtu, pateicoties kam tie kļūst praktiski mūžīgi.
 • Hella lampas, lukturus aktīvi izmanto profesionāli sacīkšu braucēji visā pasaulē, kur tie nezaudē savas īpašības, pat ja uz tiem atsitas daudz akmeņu un netīrumu.

Bez tam kompānija izlaiž arī tādu produkciju, kā kondensators, Hella kristāla lustras.

Hella optika – tā ir vienīgā, kas pašlaik spēj pie sliktas redzamības jums nodrošināt drošu braucienu, un vienlaicīgi arī akcentēt auto īpašnieka stilu, garantēt drošību un komfortu ilgus gadus. Visām Hella elektroierīcēm ir piešķirts Eiropas kvalitātes sertifikāts.

Apmeklējot mūsu firmas Spectrum mājas lapu, jūs varēsiet sev izvēlēties jebkuru kompānijas Hella produkciju, jo tā šeit ir pieejama plašā asortimentā. Šeit ir iespējams iegādāties kondensatoru, ksenona komplektus, kristāla lustras, Hella lukturus, kā arī visdažādākās elektroierīces.