Katalogs

 • Spuldzes

  Dažāda veida spuldzes jebkurai gaumei un vajadzībām: halogēnās, gāzizlādes un pat tradicionālās kvēlspuldzes. Pie mums ir pieejami vispopulārākie pasaules zīmoli - pārliecinieties par to paši!

 • Komponentes

  Šajā nodaļā sameklējamas dažāda tipa lampām līdzi nākošās preces: starteri, kondensatori, transformatori, balasti, turētāji, patronas un daudzas citas lietas. Ja Jums ir nepieciešama prece, kura nav attēlota katalogā, vienkārši piezvaniet mums!

 • Gaismekļi

  Tiek piedāvāti viskvalitatīvākie gaismekļi, paredzēti tam, lai tiktu nodrošināts ielu apgaismojums, gaismas diožu gaismekļi (LED), spilgti apgaismotas atmosfēras radīšanai dzīvokļos un birojos, kā arī citi mūsdienīgi gaismekļi.

 • LED izstrādājumi

  Spilgtas, ilgi kalpojošas un ekonomiskas gaismas diožu lampas (LED) Jūs bez grūtībām sameklēsiet mūsu katalogā. LED gaismas diodes sniegs gaismu un mājīgumu Jūsu mājās, kā arī ieekonomēs ievērojamu daudzumu finanšu.

 • Apgaismojuma vadības sistēmas LiCS un Lixos

  Ja vēlaties ietaupīt elektroenerģiju līdz pat 80%, pievērsiet uzmanību LiCS un Lixos sistēmām. Tajās ir iemiesotas mūsdienīgas enerģijas taupīšanas tehnoloģijas. Elektroenerģijas taupīšana, pateicoties LiCS un Lixos, palīdzēs ievērojami samazināt izdevumus.

 • Kustības un klātbūtnes sensori
 • Taimeri
 • KNX
 • Rozetes un slēdži

Mūsdienīgs lampu veikals piedāvā tādus izstrādājumus, kuri ekonomiski un efektīvi. Šodien vispieprasītākais gaismas avots ir gaismas diodes. Tieši tās dod iespēju ekonomēt elektroenerģiju un arī kalpo ilgi.

Lampu veikals Spectrum

Mūsdienīgs lampu veikals piedāvā tādus izstrādājumus, kuri ekonomiski un efektīvi. Šodien vispieprasītākais gaismas avots ir gaismas diodes. Tieši tās dod iespēju ekonomēt elektroenerģiju un arī kalpo ilgi. Veikals Spectrum piedāvā saviem klientiem plašu jaunās paaudzes apgaismes ķermeņu klāstu.

Gaismas diožu lampas

Mūsu veikalā var iegādāties tādas preces, kā:

 • Gaismas diodes;
 • Prožektori;
 • Halogēnās un luminiscējošās lampas;
 • Kvēlspuldzes;
 • Signāliekārtas, kuģu un medicīniskās ierīces.

Gaismas diožu izstrādājumi ir vispopulārākie. Salīdzinot ar kvēlspuldzēm, tiem ir priekšrocības. Pēdējā laikā pat pilsētas ielas tiek appgaismotas ar gaismas diožu tehnoloģiju palīdzību. Šīs ierīces var strādāt no mazas jaudas sprieguma strāvas avota. Tādas lampas var izvietot ūdenstilpņu tuvumā un tās nav bīstamas cilvēku dzīvībai.

Gaismas diožu lampu un citu gaismas ķermeņu ierīces dod iespēju tās montēt āra apstākļos. Ja pēkšņi sāksies sniegs vai lietus, izstrādājumiem nekas nenotiks, tie ir izturīgi pret šādiem faktoriem. Gaismas diožu konstrukcijas dod spilgtu izgaismojumu. Tās var tikt izmantotas nakts ainavu noformēšanā.

Lampu veikals Spectrum piedāvā vadošo ražotāju izgatavotās gaismas diožu lampas. Tādus izstrādājumus var izmantot gan piemājas dārzā, gan pilsētas ielās. Ar šādu jauno tehnoloģiju palīdzību izgaismo ēkas.

Veikala priekšrocības

Lampu veikals dod iespēju patērētājam izvēlēties jebkuras jaudas un jebkura tipa izstrādājumus. Dažreiz nepieciešamas speciālas lampas, kuras grūti iegādāties ikvienā tirdzniecības vietā. Mūsu veikals piedāvā jebkura veida lampas. Assortimentā ir arī parastās kvēlspuldzes. Lai arī tās vairs nav aktuālas, tomēr vēl ir pieprasītas.

Veikals garantē visas savas produkcijas kvalitāti, jo preces nonāk tirdzniecības vietā tieši no ražotāja. Ja klientam rodas grūtības izvēlē, kompānijas konsultanti palīdzēs atrisināt visus jautājumus. Dažreiz grūti piemeklēt noteikta tipa un jaudas lampu. Tas gadās diezgan bieži. Klientam jāgriežās pie veikala pārstāvja un tiks piemeklēts optimālais variants. Assortiments ir tik liels, ka jebkurš pircējs atradīs to, kas nepieciešams.