Katalogs

 • Spuldzes

  Dažāda veida spuldzes jebkurai gaumei un vajadzībām: halogēnās, gāzizlādes un pat tradicionālās kvēlspuldzes. Pie mums ir pieejami vispopulārākie pasaules zīmoli - pārliecinieties par to paši!

 • Komponentes

  Šajā nodaļā sameklējamas dažāda tipa lampām līdzi nākošās preces: starteri, kondensatori, transformatori, balasti, turētāji, patronas un daudzas citas lietas. Ja Jums ir nepieciešama prece, kura nav attēlota katalogā, vienkārši piezvaniet mums!

 • Gaismekļi

  Tiek piedāvāti viskvalitatīvākie gaismekļi, paredzēti tam, lai tiktu nodrošināts ielu apgaismojums, gaismas diožu gaismekļi (LED), spilgti apgaismotas atmosfēras radīšanai dzīvokļos un birojos, kā arī citi mūsdienīgi gaismekļi.

 • LED izstrādājumi

  Spilgtas, ilgi kalpojošas un ekonomiskas gaismas diožu lampas (LED) Jūs bez grūtībām sameklēsiet mūsu katalogā. LED gaismas diodes sniegs gaismu un mājīgumu Jūsu mājās, kā arī ieekonomēs ievērojamu daudzumu finanšu.

 • Apgaismojuma vadības sistēmas LiCS un Lixos

  Ja vēlaties ietaupīt elektroenerģiju līdz pat 80%, pievērsiet uzmanību LiCS un Lixos sistēmām. Tajās ir iemiesotas mūsdienīgas enerģijas taupīšanas tehnoloģijas. Elektroenerģijas taupīšana, pateicoties LiCS un Lixos, palīdzēs ievērojami samazināt izdevumus.

 • Kustības un klātbūtnes sensori
 • Taimeri
 • KNX
 • Rozetes un slēdži

Visdrīzāk, tuvākais lampu veikals tiek apmeklēts ar noteiktu mērķi. Jūs droši vien meklējat alternatīvu parastajām kvēlspuldzēm un esat ieinteresēti iegādāties ilgmūžīgus, drošus un pievilcīgus apgaismes ķermeņus. Tad ir pienācis laiks parunāt par tādiem populāriem izstrādājumiem, kā LED-spuldzes.

Lampu veikals: to apmeklējot...

Visdrīzāk, tuvākais lampu veikals tiek apmeklēts ar noteiktu mērķi. Jūs droši vien meklējat alternatīvu parastajām kvēlspuldzēm un esat ieinteresēti iegādāties ilgmūžīgus, drošus un pievilcīgus apgaismes ķermeņus. Tad ir pienācis laiks parunāt par tādiem populāriem izstrādājumiem, kā LED-spuldzes.

Kas padara LED-spuldzes populāras?

Jūs droši vien esat dzirdējuši TV ekrānos vai paziņas stāstām, ka gaismas diodes ir kļuvušas par ērtāko un labāko alternatīvu tradicionālajām spuldzēm. Dažas gaismas diodes apkopotas vienā spuldzē dod vairāk gaismas nekā viena kvēlspuldze, kā arī ir ekonomiskākas un ekoloģiskākas.

Ir arī daudz citu priekšrocību, kuras padara gaismas diodes, ko realizē kompānija Spectrum, par plaši izmantotām sadzīvē un ražošanā. Pienācis laiks plašāk parunāt par šīm priekšrocībām.

 • Galvenā priekšrocība – ierobežots elektroenerģijas patēriņš. Atbilstoši izmēģinājumiem un pārbaudēm, gaismas diodes izmanto par 70%-80% mazāk enerģijas nekā parastās kvēlspuldzes. Prakse rāda, gaismas diodes var par 20%-50% samazināt elektroenergijas rēķinus.
 • Tā kā lielākā daļa enerģijas, ko izmanto gaismas diodes, tiek izmantota gaismas ražošanai, siltums izdalīsies mazāk.
 • LED- spuldzes, kuras šodien var iegādāties kompānijā Spectrum, tiek ražotas nevis no dzīvsudraba, bet no šī toksiskā materiāla analogiem. Tie neizdala kaitīgos tvaikus un skaitās ekoloģiski tīri un droši. Bez tam, gaismas diožu spuldzes var tikt pārstrādātas, jo to struktūrā nav kaitīgo materiālu.
 • Cits svarīgs faktors ir tēriņu efektivitāte. Lai arī, salīdzinot ar tradicionālajām kvēlspuldzēm, gaismas diožu spuldzes ir dārgākas, šie gaismas ķermeņi var darboties ilgstoši. Gaismas diožu darbības laiks sastādas ne mazāk kā 100000 stundas, kas atbilst 11 gadiem nepārtrauktas darbības un 22 gadiem periodiskas ekspluatācijas.
 • Gaismas diožu spuldzes nerūsē un ir ilgmūžīgas. Tās nav atkarīgas no laika apstākļiem un var darboties jebkuros klimatiskajos apstākļos.
 • LED-spuldzes ir pieejamas dažādos izmēros, krāsās un formās.

Vienīgais iemesls, kas kavē pirkt gaismas diožu spuldzes ir to augstā cena. Taču arī šo problēmu var atrisināt apmeklējot Spectrum kompānijas ofisu.