Katalogs

 • Spuldzes

  Dažāda veida spuldzes jebkurai gaumei un vajadzībām: halogēnās, gāzizlādes un pat tradicionālās kvēlspuldzes. Pie mums ir pieejami vispopulārākie pasaules zīmoli - pārliecinieties par to paši!

 • Komponentes

  Šajā nodaļā sameklējamas dažāda tipa lampām līdzi nākošās preces: starteri, kondensatori, transformatori, balasti, turētāji, patronas un daudzas citas lietas. Ja Jums ir nepieciešama prece, kura nav attēlota katalogā, vienkārši piezvaniet mums!

 • Gaismekļi

  Tiek piedāvāti viskvalitatīvākie gaismekļi, paredzēti tam, lai tiktu nodrošināts ielu apgaismojums, gaismas diožu gaismekļi (LED), spilgti apgaismotas atmosfēras radīšanai dzīvokļos un birojos, kā arī citi mūsdienīgi gaismekļi.

 • LED izstrādājumi

  Spilgtas, ilgi kalpojošas un ekonomiskas gaismas diožu lampas (LED) Jūs bez grūtībām sameklēsiet mūsu katalogā. LED gaismas diodes sniegs gaismu un mājīgumu Jūsu mājās, kā arī ieekonomēs ievērojamu daudzumu finanšu.

 • Apgaismojuma vadības sistēmas LiCS un Lixos

  Ja vēlaties ietaupīt elektroenerģiju līdz pat 80%, pievērsiet uzmanību LiCS un Lixos sistēmām. Tajās ir iemiesotas mūsdienīgas enerģijas taupīšanas tehnoloģijas. Elektroenerģijas taupīšana, pateicoties LiCS un Lixos, palīdzēs ievērojami samazināt izdevumus.

 • Kustības un klātbūtnes sensori
 • Taimeri
 • KNX
 • Rozetes un slēdži

Mūsdienu pasaule vairs nav jau iedomājama bez mākslīgā apgaismojuma. Kaut gan vēl aptuveni pirms 100 gadiem parastās kvēlspuldzes pilnīgi kardināli apgrieza kājām gaisā visu toreizējo pasauli. Taču pētījumi un zinātne nekad nav palikuši uz vietas, un vecā labā kvēlspuldze ir pakritusi zem Letes, atbrīvojot vietu mūsdienīgām gaismas diožu spuldzēm.

LED – gaismas diožu apgaismojums

Mūsdienu pasaule vairs nav jau iedomājama bez mākslīgā apgaismojuma. Kaut gan vēl aptuveni pirms 100 gadiem parastās kvēlspuldzes pilnīgi kardināli apgrieza kājām gaisā visu toreizējo pasauli. Taču pētījumi un zinātne nekad nav palikuši uz vietas, un vecā labā kvēlspuldze ir pakritusi zem Letes, atbrīvojot vietu mūsdienīgām gaismas diožu spuldzēm. Gaismas diodes spuldze ir daudz energoefektīvāka, kā arī ekonomiski izdevīga. Kvēlspuldzes tiek pieminētas tikai retos gadījumos, kad pilsētu ielas tika izgaismotas kādās noteiktās svētku reizēs. Tie bija pilnīgi citi laiki un cita dzīve. Tagad pat lielākie objekti, kuri ikdienu sagādā milzīgas peļņas, tiek aprīkoti ar mūsdienīgām gaismas diožu spuldzēm, lai maksimāli efektīvi samazinātu elektroenerģijas patēriņus. Un runa ir nevis par atteikšanos no dekoratīvā apgaismojuma vai tā samazināšanas, gaismas daudzums saglabājas iepriekšējais, bet elektroenerģija tiek patērēta daudzkārt mazāk.

Apgaismojumam ir ievērojama loma mūsdienu dzīvē. Jo nevienam nav noslēpums, ka krāsas ļoti spēcīgi ietekmē cilvēku. Piemēram, zaļā krāsa - labi nomierina, zilā - palīdz koncentrēties, sarkanā - uzbudina, jo tieši tāpēc arī atsevišķās pilsētās ir tā sauktās Sarkano Lukturu ielas.

Pateicoties saviem unikālajiem raksturojumiem, gaismas diožu spuldzes ir labākais apgaismojuma ierīkošanas variants. Tām ir ilgs kalpošanas mūžs, tās ieekonomē enerģiju, pie tam tās radītais apgaismojums ir tikpat spilgts, kā kvēlspuldzēm. Gaismas diožu apgaismojums palīdz daudzu dizaineru darbā, iekārtojot ko neordināru, lai telpa iegūtu vajadzīgo veidolu. Un patiešām, pateicoties LED apgaismojumam, jebkuru telpu iespējams pārvērst par pilnīgi jebko. Pirmkārt, tas ir ļoti ērti, bet, otrkārt, atkal pievēršamiem ekonomijas jautājumiem un ilgstošas ekspluatācijas iespējām.

Apgaismojums, tas ir arī jaudīgs ierocis cīņā par līdera pozīciju iekarošanu. Ar laba un pareiza apgaismojuma palīdzību iespējams viegli piesaistīt klientus, viņi virzīsies uz gaismu kā naktstauriņi un kvēlojošu lampu. Piemēram – krāsaini reklāmas plakāti, kuri pastāvīgi priecē un piesaista tūkstošiem skatienu, tiem nav iespējams vienaldzīgi paiet garām, kaut reizi nepalūkojoties. Gaismas diožu apgaismojums ir viegli vadāms, tāpēc daudzas izklaides iestādes vairs nespēj iedomāties savu dzīvi bez tās. Piemēram, restorānos tās sagādā iespēju akcentēt apmeklētāju uzmanību uz dārgām gleznām, klubos var izgaismot kādas apjomīgas kompozīcijas. Pie tam, gaismas diožu spuldze atšķirībā no kvēlspuldzes nesakarst, tāpēc tās radītā gaisma nav kaitīga priekšmetiem, kuriem nav ieteicamas karstas temperatūras.

Jāpiemin arī tas, ka pareizi ierīkots un kvalitatīvs apgaismojums spēj viegli nomaskēt kādus konkrētus vizuāla rakstura trūkumus, kā arī pastiprināt visas telpas un pat veselas ēkas vizuālo efektivitāti.