Katalogs

 • Spuldzes

  Dažāda veida spuldzes jebkurai gaumei un vajadzībām: halogēnās, gāzizlādes un pat tradicionālās kvēlspuldzes. Pie mums ir pieejami vispopulārākie pasaules zīmoli - pārliecinieties par to paši!

 • Komponentes

  Šajā nodaļā sameklējamas dažāda tipa lampām līdzi nākošās preces: starteri, kondensatori, transformatori, balasti, turētāji, patronas un daudzas citas lietas. Ja Jums ir nepieciešama prece, kura nav attēlota katalogā, vienkārši piezvaniet mums!

 • Gaismekļi

  Tiek piedāvāti viskvalitatīvākie gaismekļi, paredzēti tam, lai tiktu nodrošināts ielu apgaismojums, gaismas diožu gaismekļi (LED), spilgti apgaismotas atmosfēras radīšanai dzīvokļos un birojos, kā arī citi mūsdienīgi gaismekļi.

 • LED izstrādājumi

  Spilgtas, ilgi kalpojošas un ekonomiskas gaismas diožu lampas (LED) Jūs bez grūtībām sameklēsiet mūsu katalogā. LED gaismas diodes sniegs gaismu un mājīgumu Jūsu mājās, kā arī ieekonomēs ievērojamu daudzumu finanšu.

 • Apgaismojuma vadības sistēmas LiCS un Lixos

  Ja vēlaties ietaupīt elektroenerģiju līdz pat 80%, pievērsiet uzmanību LiCS un Lixos sistēmām. Tajās ir iemiesotas mūsdienīgas enerģijas taupīšanas tehnoloģijas. Elektroenerģijas taupīšana, pateicoties LiCS un Lixos, palīdzēs ievērojami samazināt izdevumus.

 • Kustības un klātbūtnes sensori
 • Taimeri
 • KNX
 • Rozetes un slēdži

Led-tehnoloģijas pašlaik tiek pielietotas it visur. Daudzi cilvēki jau ir paspējuši novērtēt šāda apgaismojuma priekšrocības. Led lampas izmanto gan parastos pilsētu dzīvokļos, gan arī birojos. Šai tehnoloģijai gaidāma liela nākotne, jo pašlaik šāda tipa apgaismojums turpina savu attīstību.

Led gaismekļu priekšrocības

Led-tehnoloģijas pašlaik tiek pielietotas it visur. Daudzi cilvēki jau ir paspējuši novērtēt šāda apgaismojuma priekšrocības. Led lampas izmanto gan parastos pilsētu dzīvokļos, gan arī birojos. Šai tehnoloģijai gaidāma liela nākotne, jo pašlaik šāda tipa apgaismojums turpina savu attīstību.

Tiek izstrādātas jaunas gaismekļu formas, pilnveidotākas lampu konstrukcijas, nomainās pat materiāli, kurus izmanto iekārtu montāžai.

Enerģijas ekonomija

Kompānija “Spectrum” jau ne pirmo gadu vien pie tā strādā. Un ar katru gadu ir pamanāms, ka apgaismojums kļūst kvalitatīvāks, ekonomiskās un pieejamāks. Gaismekļi, kuru izgatavošanas pamatā ir jaunā tehnoloģija, atšķiras ar to, ka ļauj ieekonomēt elektroenerģiju. Pēdējā laikā enerģijas taupības tēma ir ārkārtīgi saasinājusies visā pasaulē.

Enerģētikas kompānijas ražo dažādas iekārtas enerģijas ekonomēšanai. Māju īpašnieki uzstāda skaitītājus. Tomēr gaismekļu un Led lampu izmantošana ļautu mājokļu īpašniekiem panākt daudz vairāk.

Pilsētas izgaismojums

Led-tehnoloģijas pielieto arī ielu izgaismojumam. Kādreiz uz ielām izmantoja parasto apgaismojumu, taču tas izrādījās ļoti neekonomisks. Parastās lampas ātri izdeg, bet paši lukturi ir pastāvīgi jāremontē. Izmantojot jaunās apgaismes tehnoloģijas, iespējams ieekonomēt pieklājīgus budžeta līdzekļus. Kompānija “Spectrum” ir veikusi šāda apgaismojuma montāžas darbus visdažādākajās iestādēs. Praktiski vienmēr jauno gaismekļu montēšana nodrošināja rēķinu samazināšanos.

Led spilgtais apgaismojums

Led tehnoloģijas garantē ne tikai augstu apgaismojuma ekonomiskumu, bet arī spilgtu gaismu. Šāds pagaismojums ir pielietojams ne tikai apgaismojuma nolūkiem, bet arī reklāmai. Gaismekļi un lampas ir uzstādāmas ar profesionāļu komandas palīdzību.

Led lampu apgaismojumam nav vajadzīgi nekādi īpaši drošības pasākumi. Led lampas strādā pat pieslēgtas pie mazjaudas strāvas avotiem. Paredzams, ka tuvākajā nākotnē šāds apgaismojums pilnībā nomainīs vecos apgaismes veidus.

Šāda tipa apgaismojums ir efektīvi izmantojams pat siltumnīcas apstākļos. Pašlaik daudzu kompāniju speciālisti un zinātniskie darbinieki strādā pie tā, lai radītu optimālu siltumnīcu apgaismojumu. Šāda apgaismojuma spilgtums vajadzības gadījumā būs regulējams. Tam tiek izmantoti dimmeri.