Katalogs

 • Spuldzes

  Dažāda veida spuldzes jebkurai gaumei un vajadzībām: halogēnās, gāzizlādes un pat tradicionālās kvēlspuldzes. Pie mums ir pieejami vispopulārākie pasaules zīmoli - pārliecinieties par to paši!

 • Komponentes

  Šajā nodaļā sameklējamas dažāda tipa lampām līdzi nākošās preces: starteri, kondensatori, transformatori, balasti, turētāji, patronas un daudzas citas lietas. Ja Jums ir nepieciešama prece, kura nav attēlota katalogā, vienkārši piezvaniet mums!

 • Gaismekļi

  Tiek piedāvāti viskvalitatīvākie gaismekļi, paredzēti tam, lai tiktu nodrošināts ielu apgaismojums, gaismas diožu gaismekļi (LED), spilgti apgaismotas atmosfēras radīšanai dzīvokļos un birojos, kā arī citi mūsdienīgi gaismekļi.

 • LED izstrādājumi

  Spilgtas, ilgi kalpojošas un ekonomiskas gaismas diožu lampas (LED) Jūs bez grūtībām sameklēsiet mūsu katalogā. LED gaismas diodes sniegs gaismu un mājīgumu Jūsu mājās, kā arī ieekonomēs ievērojamu daudzumu finanšu.

 • Apgaismojuma vadības sistēmas LiCS un Lixos

  Ja vēlaties ietaupīt elektroenerģiju līdz pat 80%, pievērsiet uzmanību LiCS un Lixos sistēmām. Tajās ir iemiesotas mūsdienīgas enerģijas taupīšanas tehnoloģijas. Elektroenerģijas taupīšana, pateicoties LiCS un Lixos, palīdzēs ievērojami samazināt izdevumus.

 • Kustības un klātbūtnes sensori
 • Taimeri
 • KNX
 • Rozetes un slēdži

Ar 1.septembri tirgotāji vairs nedrīkstēšot iepirkt kvēlspuldzes.

Parasto spuldzīšu drīz vairs nebūs

Patērētāji kvēlspuldzes gan varēs lietot, kamēr tās varēs atrast noliktavās un veikalu plauktos, tomēr jaunu pievedumu vairs nebūs.

Eiropas Savienībā kvēldiegu spuldžu ierobežošana enerģijas ekonomijas nolūkos tika uzsākta 2009.gadā, aizliedzot tirgotājiem iepirkt pārdošanai 100 vatu spuldzes. 2010. un 2011.gadā ierobežojums stājās spēkā uz 75 un 60 vatu spuldzēm. Savukārt šī gada 1. septembrī ierobežojums attieksies arī uz 25 un 40 vatu spuldzēm. Vēl tikai trīs nedēļas tirgotāji Eiropas Savienībā, tajā skaitā Latvijā, tās var iepirkt pārdošanai. Pēc 1. septembra tas būs aizliegts.

SIA "Rimi Latvia" vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Valnere norāda, ka, piemēram, "Supernetto" veikalos pieprasījuma pieaugumu pēc 60 vatu kvēlspuldzēm tika novērots pērn septembrī. Tad tās pircēji iegādājās par 25 procentiem vairāk nekā šādā pašā laika periodā 2010. gadā. Pēc tam pieprasījums atkal mazinājās.

Veikala "Maxima" sabiedrisko attiecību speciālists Ivars Andiņš "Dzirkstelei" saka, ka pašlaik abos "Maxima" veikalos Gulbenē ir nopērkamas 40 vatu spuldzes. Dienā katrā veikalā vidēji nopērkot tikai pāris spuldzes. Ažiotāžas nav. "40 vatu spuldzītes abos veikalos ir pietiekamā daudzumā, un iedzīvotāji tās tuvākajā laikā vēl varēs nopirkt. Noliktavās tās mums vēl ir," norāda I.Andiņš.

Avots: Dzirkstele.lv